Neteja de canonades d’oli 36500PSI
Pressió de velocitat: 36500psi/2500Bar
Flux d’aigua: 35L/min
Motor elèctric: 225kw, 6- cilindre
Per a la neteja de canonades d’oli, l’eliminació de pintura de rovell marí; Tall de formigó, etc.
Enviar la consulta
Introducció al producte
Descripció dels productes
La màquina hidroel de 2500 bar és especialment adequada per a aplicacions marines, com ara vaixells, plataformes fora del mar i infraestructures de ports, on el rovell i la corrosió són habituals a causa de l'exposició constant a l'aigua salada i a les dures condicions ambientals. Utilitzant aigua d’alta pressió en lloc de tècniques abrasives, minimitza el risc de danys al metall subjacent, garantint un procés d’eliminació de rovell complet i eficient.
Tecnologies clau del producte
rust removal hydro blasting machine
01.
Fetures principals
1. La bomba d’alta pressió s’importa d’Alemanya i dels Estats Units;
2. Pot aconseguir un rang de pressió de 1500Bar -3000 bar;
3. Té una alta pressió de treball i pot funcionar contínuament a pressió més alta.
rust removal high pressure hydro jet cleaner 4
L’eliminació de l’oxidació de la màquina d’impulsió ultra-hidro és utilitzar la bomba de pressió d’ultra alta per augmentar la pressió a més de 1500 bar. L’aigua d’alta pressió arriba a la boquilla especial del mecanisme d’injecció a través de la canonada d’alta pressió, convertint l’energia de pressió en energia cinètica de raig d’aigua altament concentrada i ruixant-la sobre l’objecte a tractar-se de superfície, destruint l’adhesió entre la capa d’oxidació i l’objecte d’eliminació de l’oxidació, aconseguint així el propòsit d’eliminació de l’oxidació. Com que utilitza l’aigua com a medi de neteja, no genera pols i baix soroll durant la neteja, cosa que pot millorar l’entorn de treball al moll i reduir la contaminació de l’aire. En comparació amb l'eficiència de treball de 12 m²/h de l'eliminació tradicional de rovell de sandblasting, l'eficiència d'eliminació de rovell d'aigua a pressió ultra-alta és de 25 m²/h, que és el doble de la primera.
Detalls del producte
rust removal hydro blasting machine2
Dipòsit d'aigua
rust removal hydro blasting machine3
Bomba d’alta pressió i motor dièsel
rust removal hydro blasting machine4
Dispositiu de neteja d’empenta de mà
Comparació d'efectes
water sand blaster106
Eliminació de rovell
water sand blaster107
Eliminació de rovell
water sand blaster108
Eliminació de pintura
Paràmetres del producte
Model
Gyb -6 2500/38
Velocitat de la bomba
366 rpm
Bomba d'alta pressió
Bomba de la marca WOMA d'Alemanya
Material del cap de la bomba: acer de taques
Unitat de motor de freqüència variable
Comenceu el control remot i atureu -vos
Velocitat de pressió
2500 bar /36000 psi
Flux d'aigua
38L/min
Plunger Dia.
22mm
Unitat de motor elèctric
132kW, 3 fase
Unitat de motor dièsel
225kw, 6- cilindre
Aplicacions de productes
1. Eliminació de pintura de rovell marí;
2. Tall de formigó;
3.
4. Neteja de canonades/dipòsits industrials;
5. Tall de paret de l'edifici.
Casos del client
water sand blaster109
Eliminació de pintura de tambor a l'oli
water sand blaster110
Estructura de l'acer Eliminació del rovell
water sand blaster111
Eliminació de pintura d'automòbils
rust removal hydro blasting machine5
Neteja de l'intercanviador de calor
water sand blaster113
Pintura de casc i eliminació de rovell
rust removal hydro blasting machine6
Tall de pedra
Perfil de l'empresa
manufacturer of high pressure cleaning machine
Tecnologia avançada
Treballem estretament amb Kamat, líder mundial en la indústria de les màquines de neteja, amb la pressió més alta de 3000 bar, que actualment és la pressió més alta del camp d’aigua d’aigua d’alta pressió del món.